X

Aktualitātes

Kalendāra arhīvs »
Noslēdzies konkurss .„No pretošanās līdz Atmodai. Latvijas Tautas fronte”

Noslēdzies konkurss .„No pretošanās līdz Atmodai. Latvijas Tautas fronte”

2014. gada 6. jūnijs

2014.gada 4.jūnijā Okupācijas muzejā norisinājās Kultūras ministrijas projekta ietvaros organizētā skolēnu eseju konkursa „No pretošanās līdz Atmodai. Latvijas Tautas fronte” noslēguma pasākums. Eseju konkurss norisinājās aptuveni gadu, kura laikā skolēni no Daugavpils, Liepājas un Valmieras skolām iesūtīja savus darbus par Atmodas tematiku. Labākie darbi tika izvēlēti tika prezentēti attiecīgajās pilsētās, īpaši šim mērķim rīkotos pasākumos.2014.gada 4.jūnijā Okupācijas muzejā norisinājās Kultūras ministrijas projekta ietvaros organizētā skolēnu eseju konkursa „No pretošanās līdz Atmodai. Latvijas Tautas fronte” noslēguma pasākums.

Eseju konkurss norisinājās aptuveni gadu, kura laikā skolēni no Daugavpils, Liepājas un Valmieras skolām iesūtīja savus darbus par Atmodas tematiku. Labākie darbi tika izvēlēti tika prezentēti attiecīgajās pilsētās, īpaši šim mērķim rīkotos pasākumos. Dalībnieki ieguva iespēju 2014.gada 4.jūnijā apmeklēt konkursa noslēguma pasākumu, Latvijas Okupācijas muzejā.

Noslēguma pasākumā prezentēja divus labākos darbus no katras pilsētas. Pēc apbalvošanas jaunieši devās ekskursijā, apmeklējot svarīgākās barikāžu laika vietas Rīgā, kā arī ielūkojoties Stūra mājas pagrabos.

Izsakām pateicību arī projekta koordinatorēm – Signita Gabrānei no Daugavpils, Inetai Amoliņai no Valmieras un Inetai Drēžei no Liepājas, par palīdzību konkursa organizēšanā un piedalīšanos noslēguma pasākumā Latvijas Okupācijas muzejā.

Ar konkursa uzvarētāju darbiem iespējams iepazīsties šeit:
Anna Stūre
Daila Ingeborga Zīriņa
Elīne Dembska
Linda Meldere
Rūta Ramane
Sabīne Locika

Citas aktualitātes

30. maijā Latvijas Okupācijas muzejā notiks jaunās ekspozīcijas svinīgā atklāšana2022. gada 26. maijs
Pēc vairākus gadus ilgušās rekonstrukcijas Latvijas Okupācijas muzeja atjaunotajā ēkā,...
25.maijā tiek atzīmēta Starptautiskā varoņu un cīnītāju pret totalitārismu piemiņas diena2022. gada 25. maijs
25.maijā visā...
Aicinām uz konferenci "Latvijas tautas zaudējumi Otrajā pasaules karā: karavīru un civilistu likteņu summa"2022. gada 13. maijs
Norises vieta: Latvijas Okupācijas muzejs, Latviešu strēlnieku laukums 1, Rīga Norises...
Latvijas Pasts izdevis pastmarku Latvijas Okupācijas muzejam2022. gada 13. maijs
2022. gada 18. maijā Latvijas Okupācijas muzejā notika Latvijas Pasta izdotās muzejam veltītās...