X

Aktualitātes

Kalendāra arhīvs »
Latvijas Okupācijas muzejs piedāvā jaunas nodarbības skolās

Latvijas Okupācijas muzejs piedāvā jaunas nodarbības skolās

2014. gada 24. janvāris

Jaunais gads Latvijas Okupācijas muzejā sācies ar plašu piedāvājumu skolām. Aizvien lielāku interesi skolotāji izrāda par muzeja organizētajām nodarbībām skolās, tādēļ, lai dažādotu piedāvāto aktivitāšu klāstu, izstrādātas divas jaunas nodarbības. Jaunais gads Latvijas Okupācijas muzejā sācies ar plašu piedāvājumu skolām. Aizvien lielāku interesi skolotāji izrāda par muzeja organizētajām nodarbībām skolās, tādēļ, lai dažādotu piedāvāto aktivitāšu klāstu, izstrādātas divas jaunas nodarbības. Šīs nodarbības piedāvājam novadīt Rīgas skolās, un to garums piemērots mācību stundas ilgumam. Sākot ar janvāri pieejama nodarbība par barikāžu notikumiem, kurā ietverts plašs vizuālais materiāls un video fragmenti, kas kopā ar nodarbības vadītāja stāstījumu skolēniem palīdz saprast Barikāžu nozīmi valstiskās neatkarības atjaunošanas kontekstā. Savukārt ar martu, Rīgas skolās būs pieejama nodarbība par padomju deportācijām.

Atgādinām, ka skolām visā Latvijā pieejama nodarbība „Latvijas Republikas dibināšana un neatkarības atjaunošana”, ko muzejs piedāvā sadarbībā ar 4. maija Deklarācijas klubu. Nodarbības notiks martā un aprīlī. Aicinām Jūs pieteikt nodarbību laicīgi arī savā skolā!

Citas aktualitātes

30. maijā Latvijas Okupācijas muzejā notiks jaunās ekspozīcijas svinīgā atklāšana2022. gada 26. maijs
Pēc vairākus gadus ilgušās rekonstrukcijas Latvijas Okupācijas muzeja atjaunotajā ēkā,...
25.maijā tiek atzīmēta Starptautiskā varoņu un cīnītāju pret totalitārismu piemiņas diena2022. gada 25. maijs
25.maijā visā...
Aicinām uz konferenci "Latvijas tautas zaudējumi Otrajā pasaules karā: karavīru un civilistu likteņu summa"2022. gada 13. maijs
Norises vieta: Latvijas Okupācijas muzejs, Latviešu strēlnieku laukums 1, Rīga Norises...
Latvijas Pasts izdevis pastmarku Latvijas Okupācijas muzejam2022. gada 13. maijs
2022. gada 18. maijā Latvijas Okupācijas muzejā notika Latvijas Pasta izdotās muzejam veltītās...