X

Aktualitātes

Kalendāra arhīvs »
Izbraukuma nodarbības skolās 2013. gada novembrī

Izbraukuma nodarbības skolās 2013. gada novembrī

2014. gada 17. decembris

Turpinot tradīciju, sadarbībā ar „4. maija deklarācijas klubu”, muzeja gidi viesojās 22 skolās visdažādākajās Latvijas vietās. Vairāk kā 1000 skolēniem bija iespēja piedalīties nodarbībā „Latvijas neatkarības dibināšana un atjaunošana”. Gida vadīto nodarbību papildināja neatkarības atjaunošanas notikumu līdzdalībnieku stāsti par situāciju un personīgo pieredzi. Turpinot tradīciju, sadarbībā ar „4. maija deklarācijas klubu”, muzeja gidi viesojās 22 skolās visdažādākajās Latvijas vietās. Vairāk kā 1000 skolēniem bija iespēja piedalīties nodarbībā „Latvijas neatkarības dibināšana un atjaunošana”. Gida vadīto nodarbību papildināja neatkarības atjaunošanas notikumu līdzdalībnieku stāsti par situāciju un personīgo pieredzi. Paldies deputātiem V. Čebutarenokai, J. Karlsonam, J. Škaparam, A. Felsam, I. Briedim, J. Celmiņam, V. Seleckim, E. Kidem, J. Endelem, J. Dobelim, J. Vaivodam un P. Simsonam! Izbraukuma nodarbības piedāvājam skolām bez maksas, tas var notikt pateicoties muzeja ziedotājiem, kā arī Kultūras ministrijas un „4. maija Deklarācijas kluba” atbalstam. Paldies par jauko uzņemšanu skolās! Gaidīsim, ka aicināsiet mūs viesoties Jūsu skolās 2014. gada pavasarī!

...Skolēniem bija dota iespēja apliecināt savu erudīciju un zināšanas, atbildot uz jautājumiem un pildot praktisku uzdevumu par Latvijas kā neatkarīgas valsts tapšanu.
Prātā palicis bijušā AP deputāta Pētera Simsona stāstījums, mācību dialogs, patiesa un dzīva saruna ar jauniešiem.
Pēc nodarbības skolēni atzina, ka minētā vēstures stunda skaidri rada izpratni par 1918. gada 18. novembrī dibinātās Latvijas Republikas un 1990.-1991. gadā atjaunotās Latvijas veselumu.
Esam gandarīti un pateicīgi Latvijas Okupācijas muzeja darbiniekiem par izrādīto ieinteresētību un novadīto vēstures stundu, motivējot jauniešus izzināt Latvijas vēsturi.
Jaunogres vidusskolas administrācija

Citas aktualitātes

30. maijā Latvijas Okupācijas muzejā notiks jaunās ekspozīcijas svinīgā atklāšana2022. gada 26. maijs
Pēc vairākus gadus ilgušās rekonstrukcijas Latvijas Okupācijas muzeja atjaunotajā ēkā,...
25.maijā tiek atzīmēta Starptautiskā varoņu un cīnītāju pret totalitārismu piemiņas diena2022. gada 25. maijs
25.maijā visā...
Aicinām uz konferenci "Latvijas tautas zaudējumi Otrajā pasaules karā: karavīru un civilistu likteņu summa"2022. gada 13. maijs
Norises vieta: Latvijas Okupācijas muzejs, Latviešu strēlnieku laukums 1, Rīga Norises...
Latvijas Pasts izdevis pastmarku Latvijas Okupācijas muzejam2022. gada 13. maijs
2022. gada 18. maijā Latvijas Okupācijas muzejā notika Latvijas Pasta izdotās muzejam veltītās...