X

Aktualitātes

Kalendāra arhīvs »
26. maijā seminārs „Latvijas vēstures mantojums. Pretrunīgā vēsture.”

26. maijā seminārs „Latvijas vēstures mantojums. Pretrunīgā vēsture.”

2014. gada 25. aprīlis

Latvijas Okupācijas muzeja Izglītības nodaļa jau trešo reizi rīko skolotāju semināru „Latvijas vēstures mantojums. Pretrunīgā vēsture.” Seminārs paredzēts vēstures, sociālo zinību, politikas skolotājiem un klašu audzinātājiem. Iepriekšējos semināros piedalījās vairāk nekā 40 skolotāji no visas Latvijas un augstu novērtēja semināra saturu un norisi. Latvijas Okupācijas muzeja Izglītības nodaļa jau trešo reizi rīko skolotāju semināru „Latvijas vēstures mantojums. Pretrunīgā vēsture.” Seminārs paredzēts vēstures, sociālo zinību, politikas skolotājiem un klašu audzinātājiem. Iepriekšējos semināros piedalījās vairāk nekā 40 skolotāji no visas Latvijas un augstu novērtēja semināra saturu un norisi. Informācija par aizvadītajiem semināriem pieejama šeit. Skolotāji saņems Izglītības un zinātnes ministrijas apstiprinātu tālākizglītības kursu apliecību (12 stundas). Pedagogu profesionālās kvalifikācijas pilnveides programma saskaņota LR Izglītības un zinātnes ministrijā 2013. gada 23. maijā, lēmuma numurs 99.

Semināra programma pieejama šeit.

Pieteikuma anketu lūdzam atsūtīt līdz 19. maijam. Anketa pieejama šeit.

Pirms semināra aicinām iepazīties ar metodisko materiālu un aizpildīt mājas darba anketu: tā vienlaikus ir arī pieteikuma anketa. Anketā lūdzu norādīt savu vārdu, uzvārdu, e-pastu, tālruni un skolu!

Pateicoties Kultūras ministrijas un muzeja ziedotāju atbalstam, semināra dalībnieki saņems dāvanā filmu „Pretrunīgā vēsture”, kā arī pusdienas un ceļa naudas atmaksu.

Citas aktualitātes

30. maijā Latvijas Okupācijas muzejā notiks jaunās ekspozīcijas svinīgā atklāšana2022. gada 26. maijs
Pēc vairākus gadus ilgušās rekonstrukcijas Latvijas Okupācijas muzeja atjaunotajā ēkā,...
25.maijā tiek atzīmēta Starptautiskā varoņu un cīnītāju pret totalitārismu piemiņas diena2022. gada 25. maijs
25.maijā visā...
Aicinām uz konferenci "Latvijas tautas zaudējumi Otrajā pasaules karā: karavīru un civilistu likteņu summa"2022. gada 13. maijs
Norises vieta: Latvijas Okupācijas muzejs, Latviešu strēlnieku laukums 1, Rīga Norises...
Latvijas Pasts izdevis pastmarku Latvijas Okupācijas muzejam2022. gada 13. maijs
2022. gada 18. maijā Latvijas Okupācijas muzejā notika Latvijas Pasta izdotās muzejam veltītās...